Махровые полотенца
Кухонный наборы

Швейна фабрика "Еней-Плюс"

махрові рушники Київ
  Постільна білизна є частиною повсякденного життя кожної людини. Наша компанія пропонує широкий вибір постільної білизниу у Львові, яка забезпечить комфортний здоровий сон і прикрасить інтер’єр вашої кімнати.

В нашому інтернет магазині можливо вибрати комплекти по розмірам: полуторні, двійні, сімейні, дитячі, а також можливо підібрати матеріали з яких виготовлено постільну білизну: сатин ,бязь, атлас, полікотон. Кваліфіковані консультанти нашої компанії допоможуть зробити вибір потрібного вам товару. Асортимент постільної білизни постійно оновлюється. Прагнучи йди в ногу з часом ми пропонуємо Вам сучасні моделі товарів.

Ми пишаємось ти, що наша постільна білизна сатін є однією з найкращих в Україні. Бо вона не тільки натуральна, але й з максимальною кількістю ниток в переплетінні. Також можемо запропонувати постільну білизну з бязі. Ми використовуємо лише екологічну тканину. Бо розуміємо важливість здоров'я наших клієнтів. Для пошановувачів вишуканої текстури тканини, можемо представити атласну постільну білизну. Комплекти з такої тканини мають яскраві і насичені кольору. Які нічим не поступаються натуральному шовку.

Постільна білизна Львів виготовлена нами має безліч переваг. Висока якість всіх виробів. Ми використовуємо екологічно безпечні матеріали. Всі види постільної білизни мають гігієнічні сертифікати. Це є гарантією гіпоалегрених властивостей матеріалу, що забезпечує здоровий і приємний сон. Виробництво та продаж домашнього текстилю є основною спеціалізацією нашої компанії, якою ми займаємося багато років. Великий досвід роботи дозволяє нам створювати якісну продукцію для вашого комфорту. Вибір постільної білизни річ не проста так, як у ліжку ви проводите половину життя. Отже важливо, щоб постіль відповідала всім вимогам вашого здоров’я.

При виборі комплекту потрібно пам’ятати про розміри і типи тканин. На сьогоднішній день існує широкий вибір тканин. Одним з популярних та недорогих варіантів є постіль з бязі. Це бавовняно-паперова тканина, яка не дуже мнеться, її добре прати, а також вона зберігає яскравість малюнку. Такі комплекти постільної білизни «дихають» тому добре підходять для літа.

Другий тип популярної тканини є сатин. Своїм блиском і м’якістю сатин нагадує шовк, але на відміну від шовку сатин практично не мнеться та відрізняється високою міцністю.

Атлас це шляхетна тканину, яка викликає відчуття розкоші. Це щільна тканина з блискучою і дуже гладкою поверхнею, завдяки цьому одним з головних її переваг є стійкість до стирання.

Полікотон — постільна змішана тканина. В її склад входить 52% бавовни і 48% поліестеру, що забезпечує високу зносостійкість білизни. Перевагами полікотону є надзвичайно міцна структура тканини, що забезпечує її довговічність, а також хороша стійкість барвників - білизна довго буде радувати яскравістю фарб. Варто також зазначити, що білизна з полікотону не дає усадки.

Наша постільна білизна є у містах: Тернопіль, Львів, Ужгород, Хмельницьк, Рівно, Кам'янець-Подільський, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ,, Полтава, Вінниця

В нашому інтернет магазині ви зможете придбати постільну білизну на кожен день, для будь-якого сезону, для себе, для дітей або в подарунок.